Lakštingalų Vila – tai prabangus ir naujai atidarytas renginių objektas, kuris yra įsikūręs Jonavos alpakų ūkyje. Ši vila, esanti tik 30 km nuo Kauno centro, apsupta gamtos grožio suteikia jaukios ir ramybės kupinos aplinkos atmosferą.

Jauki ir erdvi pobūvių salė, įsikūrusi Lakštingalų viloje, yra idealus vietos pasirinkimas įvairiems renginiams, tokiems kaip vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, įmonių vakarėliai, seminarai ir konferencijos ar tiesiog maloniam laiko leidimui su šeima ir draugais. Salė talpina iki 50 svečių ir pasižymi dideliais langais, atveriančiais nuostabų vaizdą į sodybos ir miesto kraštovaizdį. Salės kondicionavimas užtikrina, kad jūsų svečiai jaustųsi patogiai ir komfortiškai net karščiausiomis vasaros dienomis ar šaltomis žiemos naktimis. Šalia esanti moderniai ir jaukiai įrengta virtuvė – patogi erdvė bet kuriam virtuvės šefui, kuriančiam įspūdingus šedevrus Jūsų šventei.

Vila siūlo svečiams modernius ir jaukius kambarius antrajame aukšte. Visi kambariai dviviečiai, skirti tiems, kurie ieško privatumo ir patogumo. Kiekvienas kambarys yra pritaikytas svečių komfortui ir pasiruošęs suteikti jums jaukią namų atmosferą. Mes tikimės, kad jūs jausitės kaip namuose, o mūsų modernūs kambariai padės padaryti jūsų viešnagę patogesne ir malonesne.

Norintiems labiau atsipalaiduoti ir pailsėti, siūlome pasinaudoti mūsų SPA zona, kurioje rasite sukūrinę vonią, sausą pirtį su Himalajų druskos sienele ir garinę turkišką pirtį, bei nuostabios gamtos vaizdus už lango. SPA zonoje atsiveria vaizdas į besiganančias alpakas, miesto tvenkinį ir parką, suteikiantis jums ramybės ir relaksacijos jausmą. Tad, jei norite pasilepinti, atsikvėpti nuo kasdienių rūpesčių ir pasimėgauti ramia atmosfera su vaizdu į nuostabų kraštovaizdį, kviečiame apsilankyti mūsų SPA zonoje, kuri yra įrengta ypatingoje vietoje su vaizdu į alpakų ūkio teritoriją ir miesto parką.